CEEPUS

Belehrad
Budapešť
Bukurešť
Kišinev
Ľubľana
Podgorica
Praha
Sarajevo
Skopje
Sofia
Tirana
Varšava
Viedeň
Záhreb

Adresy národných kancelárií

Národná kancelária programu CEEPUS Slovensko

Mgr. Júlia Neiplová

koordinátorka programu – vysielané mobility zo Slovenska do zahraničia, administrácia sietí

e-mail: julia.neiplova@saia.sk

tel.: 02/59 30 47 36

 

Mgr. Milica Ivovič

koordinátorka programu – prichádzajúce mobility zo zahraničia na Slovensko

e-mail: milica.ivovic@saia.sk

tel.: 02/59 30 47 35

 

Ing. Zuzana Kopecká

finančné oddelenie

e-mail: zuzana.kopecka@saia.sk

tel.: 02/59 30 47 52

 

SAIA, n. o.

Sasinkova 10

812 20 Bratislava1

tel.: 02/59 30 47 00, 02/59 30 47 11

fax: 02/59 30 47 01

 

Zahraničné  národné kancelárie programu CEEPUS

Albánsko: Erinda Malaj

e-mail: Erinda.Malaj@narsi.gov.al

 

Bosna a Hercegovina: Salic Kemal

e-mail: Kemal.Salic@mcp.gov.ba

 

Bulharsko: Silvana Kamenova

e-mail: silvana.kamenova@mon.bg

web: www.mon.bg

 

Česká republika: Barbora Veselá, Jan Trnka, Ivona Sobotková

e-mail: ceepus@dzs.cz

web: www.dzs.cz

 

Čierna Hora: Nada Kovac

e-mail: nada.kovac@mps.gov.me

web: www.mps.gov.me

 

Chorvátsko: Tanja Veljak

e-mail: ceepus@mobilnost.hr

web: www.mobilnost.hr

 

Macedónsko: Olga Dukovska-Atov

e-mail: olga.dukovska@mon.gov.mk

web: www.mon.gov.mk

 

Maďarsko: Gabor Kamocsa, Aliz Csernyus, Szabolcs Bokodi

e-mail: ceepus@tpf.hu

web: www.tka.hu

 

Moldavsko: Ludmila Oleinic

e-mail: ludmila.oleinic@mecc.gov.md

web: www.edu.gov.md

 

Poľsko: Michal Skowronski

e-mail: ceepus@nawa.gov.pl

web: www.nawa.gov.pl

 

Rakúsko: Silvia Riegler

e-mail: silvia.riegler@oead.at

web: www.oead.at

 

Rumunsko: Daniela Angelescu, Alexandra Coltan

e-mail: daniela.angelescu@edu.gov.ro, alexandra.coltan@edu.gov.ro

web: www.edu.ro

 

Slovinsko: Nina Kosir

e-mail: scholarships@cmepius.si

web: www.cmepius.si

 

Srbsko: Marko Bankovic, Milos Petrovic

e-mail: ceepus@tempus.ac.rs

web: erasmusplus.rs/ceepus-2

 

Univerzity v Kosove: Shpresa Mehmeti, Hanemsha Aliu Latifi

e-mail: shpresa.mehmeti@rks-gov.net, hanemsha.latifi@rks-gov.net

web: www.masht-gov.net

 

Bližšie informácie o jednotlivých národných kanceláriách a podmienkach zúčastnených krajín pre mobility nájdu záujemcovia na www.ceepus.info.